شمع سوزنی اتولایت ایریدیومxp آمریکایی(4عدد) - کد کالا : 1005

شمع سوزنی اتولایت ایریدیومxp آمریکایی(4عدد)

ا - افزایش بازده و قدرت موتور تا 21% - کاهش مصرف سوخت به میزان 10% - طول عمر تا 5 برابر شمع های عادی - کاهش آلودگی هوا - کارکرد نرم و روان موتور - افزایش عمر قطعات موتور - هر بسته شامل 4 عدد شمع می باشد - مناسب برای خودروهای 405.پارس و... قيمت :175,000 تومان
مقایسه محصولات
شمع سوزنی اتولایت ایریدیومxp آمریکایی(4عدد) شمع سوزنی اتولایت ایریدیومxp آمریکایی(4عدد) شمع سوزنی اتولایت ایریدیومxp آمریکایی(4عدد) شمع سوزنی اتولایت ایریدیومxp آمریکایی(4عدد) شمع سوزنی اتولایت ایریدیومxp آمریکایی(4عدد)

ویژگی ها
- افزایش بازده و قدرت موتور تا 21%
- کاهش مصرف سوخت به میزان 10%
- طول عمر تا 5 برابر شمع های عادی
- کاهش آلودگی هوا
- کارکرد نرم و روان موتور
- افزایش عمر قطعات موتور
- هر بسته شامل 4 عدد شمع می باشد
- مناسب برای خودروی مزدا 3
- ساخت کشور آمریکا - مکزیک
توضیحات
در ساخت این نوع شمع از آخرین تکنولوژی در کمپانی اتولایت بهره گرفته شده است . این شمع مجهز به سوزن به قطر 0.6 میلیمتر در قطب مثبت که قطر بهینه کارکرد و طول عمر برای شمع های ایریدیوم می باشد و نقطه پلاتینیوم در قطب منفی برای تمرکز جرقه زنی ، می باشد . این شمع با دوام بسیار بالا تا 160000 کیلومتر و قدرت جرقه زنی بسیار بالا که منجر به بهسوزی می شود ( شعله تا 21% بزرگتر در اتاق انفجار موتور ) تبدیل به یکی از پیشتازان بازار شمع گردیده است. الکترود شمع Autolite XP با داشتن مشخصه های فوق، بسیار دیرتر از شمع های عادی دچار خوردگی و اکسیداسیون و ذوب شدن گردیده و در نتیجه اندازه دهانه شمع ثابت می ماند.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي