یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا - کد کالا : 1306

یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا

یخچال گرم کن و سرد کن ساخت کشور ایتالیا با حجم 8.5 لیتری قيمت :160,000 تومان
موجود نيستمقایسه محصولات
یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا یخچال 8.5لیتری خودرو ساخت ایتالیا

یخچال ماشین 8.5 لیتریcibaijia محصول زیبا و کم حجمی با قابلیت گرم کنندگی و سرد کنندگی است که می توانید در هنگام سفر مواد غذایی کم حجم مانند ساندویچ و نوشیدنی ها را در آن نگهداری کنید. همچنین این دستگاه جهت نگهداری غذای کودک نیز بسیار مناسب می باشد. طراحی بدنه به صورت صندوقی وبه صورت دلخواه میتونید داخل ماشین جابه جا کنید و درب یخچال به راحتی از قسمت بالا باز و بسته می شود. در ضمن محفظه ای برای قرار دادن سیم دستگاه روی بدنه تعبیه شده است.
http://uupload.ir/files/7ugx_portable-electronic-refrigerator-8-litre.jpg
این یخچال از برق ماشین تغذیه می کند و برای استفاده کافیست رابط اتصال به فندک ماشین که همراه دستگاه ارائه شده است را به جا فندکی ماشین متصل نمایید. توان مصرفی دستگاه در حالت یخچال48-65 وات می باشد که خنکی 15 تا 25 درجه را ایجاد کرده و در حالت گرم کن 30-55 وات است که گرمایی تا 60 درجه سانتیگراد را ایجاد می نماید. دکمه روشن و خاموش و انتخاب حالت یخچال یا گرم کن همراه با سوکت اتصال به فندک ماشین در جلوی دستگاه قرار دارد. همچنین برای سهولت در حمل و جابجایی، دو شکاف در دو سمت دستگاه تعبیه شده که می توان بند رودوشی که همراه وسیله وجود دارد را به آن متصل کرد و مانند یک کیف رو دوشی به راحتی جابجا نمود.
http://uupload.ir/files/5rmz_screenshot_2017-08-22-15-22-47.png

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

فرم ثبت نظر

نام و نام خانوادگی
ایمیل
وبلاگ
امتياز محصول

نظر و کامنت
كد امنيتي